Rezultate informatică

Concursuri și olimpiade județene

# Numele Discipina Clasa Premiul
1 NEAMU FLORIN ALEXANDRU OTI IX MENȚIUNE
2 PISICĂ ALIN GEORGIAN OTI IX MENȚIUNE
3 ANCA IOAN OTI X MENȚIUNE
4 SAVU ANDREI OTI XI PREMIUL II
5 TURIGIOIU DURAN COSMIN OTI V MENŢIUNE
6 CONSTANTIN ALEXANDRU MARIAN OTI V MENŢIUNE
7 ION ANDREI OTI XI PREMIUL III
8 ONCIOIU VLAD OTI XII PREMIUL I
9 GRAURE VLAD CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” V PREMIUL II
10 SERBAN VLAD CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” V MENȚIUNE
11 RADU CEZAR CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” V MENȚIUNE
12 IONESCU TIBERIU CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” V PREMIUL III
13 POPA DAN RĂZVAN CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” VI PREMIUL I
14 MARIN GEORGE ALEXANDRU CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” VI PREMIUL II
15 FLOREA DARIA CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” VII PREMIUL I
16 IACOB RADU CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” VII PREMIUL I
17 BUZOI BIANCA CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” IX PREMIUL I
18 MOAGNEU CĂTĂLIN CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” IX MENȚIUNE
19 STOICA ANDREI CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” IX PREMIUL I
20 CRUCERU IRINA CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” X PREMIUL I
21 ENE ANDREI CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” X PREMIUL I
22 NIŢU MIHAELA CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” X PREMIUL III
23 IONIŢĂ SEBASTIAN CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” X PREMIUL II
24 COSTEA CĂLIN CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” X PREMIUL III
25 ROŞU DAVID CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” XI PREMIUL III
26 NIŢĂ VLAD CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” XII PREMIUL II
27 PĂUN ŞTEFAN CONCURSUL JUDEȚEAN “DAN BARBILIAN” XII PREMIUL II
28 IONESCU TIBERIU OJI V PREMIUL III
29 RADU CEZAR OJI V MENȚIUNE
30 GRAURE VLAD OJI V MENȚIUNE
31 POPA DAN RĂZVAN OJI VI PREMIUL II
32 MARIN GEORGE ALEXANDRU OJI VI PREMIUL III
33 MUREŞAN ANDREI OJI VI MENŢIUNE
34 IACOB RADUI OJI VII PREMIUL I
35 FLOREA DARIA OJI VII PREMIUL II
36 COSTEA CĂLIN OJI X PREMIUL II
37 IORDACHE CRISTIANA OJI X MENŢIUNE
38 GIULESCU DIMITRIE INFOEDUCAŢIE X PREMIUL I
39 IANCU ALEXANDRU INFOEDUCAŢIE XI PREMIUL II
40 SAVU ANDREI INFOEDUCAŢIE XI PREMIUL I
41 ONCIOIU VLAD INFOEDUCAŢIE XII PREMIUL I
42 STOICA ANDREI MICUL GATES IX MENŢIUNE
43 IACOB RADU MICUL GATES VII PREMIUL II
44 FLOREA DARIA MICUL GATES VII MENŢIUNE

Concursuri și olimpiade naţionale

# Numele Discipina Clasa Premiul
1 ONCIOIU VLAD OTI NAŢIONAL XII PARTICIPARE
2 FLOREA DARIA ONI VII PARTICIPARE
3 IACOB RADU ONI VII MEDALIE DE BRONZ
4 IORDACHE CRISTIANA ONI online X PREMIUL I
5 GIULESCU DIMITRIE INFOEDUCAŢIE NAŢIONAL X PREMIUL III
6 IANCU ALEXANDRU INFOEDUCAŢIE NAŢIONAL XI PREMIUL I