Nr. crt NUME ELEV CLASA DISCIPLINA PROFESOR PREMIUL ETAPA JUDETEANA REZULTAT ETAPA NATIONALA
1 Udrescu Maria Mădălina 11 OLLR Șuțan Narcisa mențiune  
2 Tosca Adelina 12 OLLR Zgreabăn Eugenia mențiune  
3 Păunescu Alexia 5 OLLR Gheorghe Ligia premiul III  
4 Neamțu Ioana 7 OLLR Oprescu Corina mențiune  
5 Barbu Rebeca 7 OLLR Oprescu Corina mențiune  
6 Bădīrcea Maria Anicia  6 OLLR Comănescu Florentina  mențiune  
7 Bădīrcea Maria Anicia 6 OLAV Comănescu Florentina  mențiune  
8 Stan Alexia 6 OLAV Comănescu Florentina  mențiune  
9 Ciobanu Florentina Raluca 10 OLAV Hiu Ion-Valeriu mențiune  
10 Grigore Gabriela 10 OLAV Oprescu Corina mențiune  
11 Mosoia Alexandra 10 OLAV Oprescu Corina mențiune  
12 Scrieciu Alina Valentina 10 OLAV Hiu Ion-Valeriu mențiune  
13 Ungureanu Elena Alexandra 10 OLAV Hiu Ion-Valeriu mențiune  
14 Dumitrescu Oana Georgiana 10 OLAV Hiu Ion-Valeriu mențiune  
15 Ivan Dumitru Răzvan 10 OLAV Hiu Ion-Valeriu mențiune  
16 Boboc Ana-Maria Lavinia 9 OLAV Rizoiu Lavinia mențiune  
17 Cīrstea Florentina Alexandra 9 OLAV Rizoiu Lavinia mențiune  
18 Coman Elena Daniela 9 OLAV Rizoiu Lavinia mențiune  
19 Diaconu Maria Georgia 9 OLAV Narcisa Șuțan premiul III  
20 Stoica Maria Alexandra 9 OLAV Comănescu Florentina mențiune  
21 Georgescu Oana 11 OLAV Oprescu Corina mențiune  
22 Brānaru-Mitrofan Lucia 11 OLAV Narcisa Șuțan mențiune  
23 Constantin Mădălina 11 OLAV Narcisa Șuțan mențiune  
24 Nistor Ștefania 11 OLAV Narcisa Șuțan mențiune  
25 Anghel Gabriela 11 OLAV Narcisa Șuțan mențiune  
26 Ilie Diana Andreea 11 Lingvistică Oprescu Corina Premiul I
PARTICIPARE
27 Păun Gabriela 11 Lingvistică Narcisa Șuțan mențiune  
28 Dumitrescu Oana Georgiana 10 Lingvistică Ion Valeriu Hiu mențiune  
29 Basigu Feihong 12 Lingvistică Lavinia Rizoiu mențiune  
30 Stoica Maria 9 Lingvistică Eugenia Zgreabăn mențiune  
31 Coman Elena Daniela 9 Lingvistică Lavinia Rizoiu mențiune  
32 Nichita Maria-Daniela 12 Lingvistică Ion Valeriu Hiu mențiune  
33 Cioc Amelia Gisele 9 Lingvistică Comănescu Florentina mențiune  
34 Marghitoiu Maria  8 Cultură și spiritualitate romānească Rizoiu Lavinia, Stan Mihaela premiul II  
35 Coman Elena Daniela 9 Limba Latină Preoteasa Anca premiul II  
36 Păun Maria Andrada 9 Limba Latină Hoaghea Cristian premiul III  
37 Călin Roxana 9 Limba Latină Hoaghea Cristian mențiune  
38 Constantin Lorena 9 Limba Latină Hoaghea Cristian mențiune  
39 Scarlat Teodora 10 Limba Latină Hoaghea Cristian premiul II  
40 Păduraru Alisa 10 Limba Latină Preoteasa Anca premiul III  
41 Neață Bianca 10 Limba Latină Hoaghea Cristian mențiune  
42 Păun Gabriela 11 Limba Latină Preoteasa Anca Premiul I PARTICIPARE
43 Alexandru Anca Estera 11 Limba Latină Preoteasa Anca premiul II  
44 Dobre Alexandra 12 Limba Latină Preoteasa Anca Premiul I  
45 Gavrilă Roxana 11 Certamen Ovidianum Ponticum Preoteasa Anca premiul III  
46 Biolan Teodora 9 Certamen Ovidianum Ponticum Hoaghea Cristian premiul II  
47 Hăbuc Corina 9 Certamen Ovidianum Ponticum Hoaghea Cristian premiul III  
48 Petrian Elena 9 Certamen Ovidianum Ponticum Hoaghea Cristian mențiune  
49 Diaconu Maria Georgia IX E LIMBA ENGLEZĂ ANDRONACHE GEORGETA PREMIUL III  
50 MARIN GEORGE ALEXANDRU IX C LIMBA ENGLEZĂ ANDRONACHE GEORGETA mențiune  
51 SOARE CERASELA  IX C LIMBA ENGLEZĂ ANDRONACHE GEORGETA mențiune  
52 TECIULESCU MIHAI XII H CONCURS - ENLEZĂ ANDRONACHE GEORGETA PREMIUL I-regională  
53 TECIULESCU MIHAI XII H CONCURS - ENLEZĂ ANDRONACHE GEORGETA mențiune-inter-regională  
54 SĪRBU REBECA XII H CONCURS - ENLEZĂ ANDRONACHE GEORGETA PREMIUL II-regională  
55 SĂNDULESCU VLAD IX I LIMBA ENGLEZĂ GRECU AIDA MENȚIUNE  
56 NICOLAESCU HORIA X D CONCURS - ENLEZĂ GRECU AIDA PREMIUL I  
57 DINCĂ RADU XI H CONCURS - ENLEZĂ BĂDESCU ANCA PREMIUL I  
58 OLTEANU ȘTEFANIA VIII A CONCURS - ENLEZĂ BĂDESCU ANCA PREMIUL II  
59 JUGĂNARU MARIA VIII A CONCURS - ENLEZĂ BĂDESCU ANCA PREMIUL I  
60 FIRFIRICĂ CĂLIN VIII A CONCURS - ENLEZĂ BĂDESCU ANCA PREMIUL I  
61 DINCĂ RADU XI H CONCURS - ENLEZĂ BĂDESCU ANCA PREMIUL I  
62 YAMAMURA ISABELLE VI A CONCURS - ENLEZĂ BĂDESCU ANCA MENȚIUNE  
63 GHEORGHE ANTONIA VI A CONCURS - ENLEZĂ BĂDESCU ANCA MENȚIUNE  
64 OLTEANU ȘTEFANIA VIII A LIMBA ENGLEZĂ BĂDESCU ANCA PREMIUL III  
65 IONILĂ BIANCA VIII A LIMBA ENGLEZĂ BĂDESCU ANCA MENȚIUNE  
66 SURLEA ANA VII A LIMBA ENGLEZĂ MARGHITOIU ANCUȚA PREMIUL I  
67 BARBU REBECA VII A LIMBA ENGLEZĂ MARGHITOIU ANCUȚA MENȚIUNE  
68 DIMA ALEXANDRU VII A LIMBA ENGLEZĂ MARGHITOIU ANCUȚA MENȚIUNE  
69 PĂUNESCU ALEXANDRU V A CONCURS - ENLEZĂ STOICEA CAMELIA MENȚIUNE  
70 PĂUNESCU ALEXIA V A CONCURS - ENLEZĂ STOICEA CAMELIA MENȚIUNE  
71 BĪZGĂ NICOLESCU CARMEN V A CONCURS - ENLEZĂ STOICEA CAMELIA MENȚIUNE  
72 CHILIMENT GHEORGHE OCTAVIAN XI D LIMBA ENGLEZĂ STOICEA CAMELIA PREMIUL I PARTICIPARE NAȚIONALĂ
73 RUSEA ANDRA MARIA XI  LIMBA ENGLEZĂ STOICEA CAMELIA MENȚIUNE  
74 STOIAN BIANCA  XI I CONCURS - ENLEZĂ STOICEA CAMELIA PREMIUL I  
75 DUMITRU TEODORA XI CONCURS - ENLEZĂ STOICEA CAMELIA PREMIUL II  
76 RUSEA ANDRA MARIA XI  CONCURS - ENLEZĂ STOICEA CAMELIA PREMIUL III  
77 VASILESCU LUCA XI CONCURS - ENLEZĂ STOICEA CAMELIA PREMIUL III  
78 ȘERBAN BARBU IOANA IX  LIMBA ENGLEZĂ PREDA -VĪLCU GEANINA PREMIUL II  
79 TUDORACHE IULIA IX H LIMBA ENGLEZĂ PREDA -VĪLCU GEANINA MENȚIUNE  
80 Cīrstea Florentina Alexandra IX  LIMBA ENGLEZĂ PREDA -VĪLCU GEANINA    
81 ȘTEFAN ȘTEFANIA X LIMBA ENGLEZĂ PREDA -VĪLCU GEANINA MENȚIUNE  
82 MANOLE IOANA X LIMBA ENGLEZĂ PREDA -VĪLCU GEANINA MENȚIUNE  
83 ONDREA ALEXANDRA XI A LIMBA ENGLEZĂ PREDA -VĪLCU GEANINA PREMIUL II  
84 MIHĂILESCU HORIA XI LIMBA ENGLEZĂ PREDA -VĪLCU GEANINA PREMIUL III  
85 CĂPĂȚĪNĂ BEATRICE X CONCURS - ENLEZĂ PREDA -VĪLCU GEANINA PREMIUL II  
86 ȘERBAN BARBU IOANA IX CONCURS - ENLEZĂ PREDA -VĪLCU GEANINA PREMIUL III  
87 MOLEA SORANA X LIMBA ENGLEZĂ MIHĂESCU MONICA PREMIUL II  
88 DIACONESCU IOANA X LIMBA ENGLEZĂ MIHĂESCU MONICA MENȚIUNE  
89 VĪLCU SEBASTIAN X LIMBA ENGLEZĂ MIHĂESCU MONICA MENȚIUNE  
90 PETRESCU MARIA ADELINA IX LIMBA ENGLEZĂ CROITORU SABIN MENȚIUNE  
91 GHERGHINA BIANCA XI H LIMBA GERMANĂ GROSU RUXANDRU PARTICIPARE NAȚIONALĂ PARTICIPARE NAȚIONALĂ
92 MANOLE IOANA X H LIMBA GERMANĂ RIZEA MARIUS    
93 SOARE ANA MARIA XI J CONCURS ADOLF  HAIMOVICI - MATEMATICĂ CIOBANU MARIAN PREMIUL I  
94 ȘTEFAN GABRIEL LUCIAN XI E CONCURS ADOLF  HAIMOVICI - MATEMATICĂ STROE OCTAVIAN PREMIUL I  
95 BĪZGĂ NICOLESCU CARMEN V A MATEMATICĂ POPESCU ANCA PREMIUL I MEDALIE DE BRONZ
96 NEGOESCU-CĪRSTEA ANDREI V A MATEMATICĂ POPESCU ANCA PREMIUL II  
97 VASILESCU TUDOR V A MATEMATICĂ POPESCU ANCA MENȚIUNE  
98 ALEXE ANDREI V A MATEMATICĂ POPESCU ANCA MENȚIUNE  
99 VALECA CRISTIANA XI D MATEMATICĂ POPESCU ANCA MENȚIUNE PARTICIPARE NAȚIONALĂ
100 CĂLINA ANA-MARIA XI C MATEMATICĂ VĀLCEANU PAUL MENȚIUNE  
101 IONESCU ALEXANDRU XII F CONCURS ADOLF  HAIMOVICI - MATEMATICĂ CHIRCIU MARIN MENȚIUNE  
102 GHEORGHE ANTONIA VI A MATEMATICĂ VĀLCEANU PAUL PREMIUL I PARTICIPARE NAȚIONALĂ
103 GHEORGHE ANTONIA VI A DAN BARBILIAN - MATEMATICĂ VĀLCEANU PAUL MENȚIUNE  
104 GHEORGHE ANTONIA VI A MATEMATICĂ-GHORGHE CENUȘE VĀLCEANU PAUL PREMIUL III  
105 GHEORGHE ANTONIA VI A CONCURS INTERJUDEȚEAN -MATEMATICĂ-CĂLĂRAȘI VĀLCEANU PAUL MENȚIUNE  
106 GHEORGHE ANTONIA VI A CONCURS JUDEȚEAN -MARIA MATEESCU VĀLCEANU PAUL PREMIUL III  
107 GĂLĂȚEANU OCTAVIAN VI A MATEMATICĂ VĀLCEANU PAUL MENȚIUNE  
108 GĂLĂȚEANU OCTAVIAN VI A DAN BARBILIAN - MATEMATICĂ VĀLCEANU PAUL PREMIUL I  
109 GĂLĂȚEANU OCTAVIAN VI A MATEMATICĂ-GHORGHE CENUȘE VĀLCEANU PAUL PREMIUL I  
110 GĂLĂȚEANU OCTAVIAN VI A CONCURS JUDEȚEAN -MARIA MATEESCU VĀLCEANU PAUL MENȚIUNE  
111 PRUNARU IOANA VI A MATEMATICĂ VĀLCEANU PAUL MENȚIUNE  
112 PRUNARU IOANA VI A MATEMATICĂ - ARGESGIM VĀLCEANU PAUL MENȚIUNE  
113 PRUNARU IOANA VI A MATEMATICĂ-GHORGHE CENUȘE VĀLCEANU PAUL MENȚIUNE  
114 MĪNDRUȚ LUCA VI A MATEMATICĂ VĀLCEANU PAUL MENȚIUNE  
115 CIOC ALEX ANDREI X C MATEMATICĂ VĀLCEANU PAUL PREMIUL I MEDALIE DE BRONZ
116 VOINOPOL COSMIN IX C DAN BARBILIAN - MATEMATICĂ POPESCU ANCA PREMIUL I  
117 MARMANDIU VLAD IX C DAN BARBILIAN - MATEMATICĂ POPESCU ANCA PREMIUL II  
118 UȚĂ MIHAIL V A MATEMATICĂ-ARGESGIM POPESCU ANCA MENȚIUNE  
119 FIRFIRICĂ CĂLIN VIII A ȘTIINȚE PENTRU JUNIORI DEJANU MARIANA, VOINEA LIVIU, SORESCU MIRELA PREMIUL I Calificat NAȚIONALĂ
120 STOICA MIRUNA VII A BIOLOGIE MARINESCU SILVIA PREMIUL I  
121 SURLEA ANA VII A BIOLOGIE MARINESCU SILVIA PREMIUL I  
122 NEGRȚU IOANA VII A BIOLOGIE MARINESCU SILVIA PREMIUL II  
123 BADEA ALEXANDRA ELENA VII A BIOLOGIE MARINESCU SILVIA PREMIUL III  
124 POPA DAN RAZVAN IX BIOLOGIE VOICA GABRIELA PREMIUL I MENTIUNE ONB
125 MATEI BIANCA IX BIOLOGIE VOICA GABRIELA PREMIUL I  
126 OBRETIN ANDRA IX BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL I  
127 NEDELESCU ALEXANDRU IX BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL II  
128 STANCIU DANIELA IX BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL II  
129 GRIGORE GABRIELA X BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL I PARTICIPARE ONB
130 DRAGAN MARIA X BIOLOGIE VOICA GABRIELA PREMIUL I  
131 DRAGOMIR DELIA X BIOLOGIE VOICA GABRIELA PREMIUL II  
132 DUMITRESCU OANA GEORGIANA X BIOLOGIE MARINESCU SILVIA PREMIUL II  
133 DURUCU ANDREEA X BIOLOGIE VOICA GABRIELA PREMIUL II  
134 MOLEA ADRIANA X BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL II  
135 CRISTEA DIANA X BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL III  
136 GHEORGHE IOANA VALENTINA X BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL III  
137 RADU MARIA X BIOLOGIE MARINESCU SILVIA PREMIUL III  
138 DĂUȘ RUXANDRA X BIOLOGIE MARINESCU SILVIA MENȚIUNE  
139 DURUCU CRISTINA ADELINA X BIOLOGIE VOICA GABRIELA MENȚIUNE  
140 IORDACHE LUCA XI F BIOLOGIE VOICA GABRIELA PREMIUL I  
141 Ilie Diana Andreea XI F BIOLOGIE VOICA GABRIELA PREMIUL I MENTIUNE ONB
142 SUMEDREA TEODORA XI F BIOLOGIE VOICA GABRIELA PREMIUL I  
143 Georgescu Oana MARIA TEODORA XI BIOLOGIE VOICA GABRIELA PREMIUL I  
144 ULEI IONELA COSMINA XI B BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL I  
145 ȘTEFAN GABRIEL LUCIAN XI E BIOLOGIE MARINESCU SILVIA MENȚIUNE  
146 ATANASESCU ALEXANDRU GABRIEL XI E BIOLOGIE MARINESCU SILVIA MENȚIUNE  
147 IVAȘCU VLAD MIHAI XI E BIOLOGIE MARINESCU SILVIA MENȚIUNE  
148 CIOBOTEA ANA-MARIA TEODORA XII E BIOLOGIE MARINESCU SILVIA PREMIUL I MENTIUNE ONB
149 ULEI FLORENTIN EUGEN XII A BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL I PARTICIPARE ONB
150 UȚĂ IULIAN V BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL II  
151 RUJA MARIA DIANA VI A BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL I  
152 GHEORGHE ANTONIA VI A BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL I  
153 POPA MARIA DELIA VI A BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL II  
154 PURCARU ANDREI NICHOLSON VI A BIOLOGIE SORESCU MIRELA PREMIUL III  
155 DINCĂ RADU ALEXANDRU XI H FILOZOFIE DUȚU DRAGOȘ PREMIUL I PARTICIPARE ONF
156 COMAN Daniela IX H LOGICĂ PETRESCU ALEXANDRU PREMIUL I PREMIUL II 
157 SĪRBU REBECA XII H SOCIOLOGIE BĂLCĂU ȘTEFANIA PREMIUL III  
158 FITERO SABINA XII  PSIHOLOGIE BĂLCĂU ȘTEFANIA PREMIUL II  
159 CĂLINA ANA-MARIA XI C RELIGIE DRAGOȘ CORNEL PREMIUL I PARTICIPARE
160 GLIGORE IRINA GABRIELA XI RELIGIE DRAGOȘ CORNEL PREMIUL II  
161 MIHAI MIRUNA MARIA XI RELIGIE DRAGOȘ CORNEL PREMIUL III  
162 Udrescu Maria Mădălina XI RELIGIE DRAGOȘ CORNEL PREMIUL III  
163 ZARVESCU ANDREI XII RELIGIE CĂNUȚĂ ANDREI Mențiune  
164 ALEXE ȘTEFAN  V A INFORMATICĂ CONSTANTINESCU CRISTINA PREMIUL II PARTICIPARE
165 GHEORGHE ANTONIA VI A INFORMATICĂ OPREA ADRIANA MENȚIUNE  
166 GĂLĂȚEANU OCTAVIAN VI A INFORMATICĂ OPREA ADRIANA MENȚIUNE  
167 PRUNARU IOANA ALEXANDRA VI A INFORMATICĂ OPREA ADRIANA MENȚIUNE PARTICIPARE
168 DIMA ALEXANDRU VII A INFORMATICĂ GHIORDUNESCU GRAȚIELA MENȚIUNE  
169 MARIN GEORGE ALEXANDRU IX C INFORMATICĂ CONSTANTINESCU CRISTINA PREMIUL II  
170 VOINOPOL COSMIN IX C INFORMATICĂ CONSTANTINESCU CRISTINA MENȚIUNE  
171 CIOC AMELIA GISELE IX C INFORMATICĂ CONSTANTINESCU CRISTINA MENȚIUNE  
172 MARMANDIU VLAD IX C INFORMATICĂ CONSTANTINESCU CRISTINA MENȚIUNE  
173 CIOC ALEX ANDREI 10C INFORMATICĂ OPREA ADRIANA PREMIUL III  
174 FLOREA DARIA MIHAELA 10C INFORMATICĂ OPREA ADRIANA MENȚIUNE  
175 ISMANĂ MIHAI IULIAN ROBEA IX D OTI OPREA ADRIANA PREMIUL II  
176 ILIE OCTAVIAN IX A OTI GHIORDUNESCU GRAȚIELA MENȚIUNE  
177 POPA ANDREEA IOANA X D OTI GHIORDUNESCU GRAȚIELA MENȚIUNE  
178 CHILIMENT GHEORGHE OCTAVIAN XI D OTI OPREA ADRIANA PREMIUL I PARTICPARE OTI - MEDALIE DE BRONZ MEDALIE BRONZ 
179 ALEXE ȘTEFAN  VA  DAN BARBILIAN -INFORMATICA CONSTANTINESCU CRISTINA PREMIUL III   
180 LAZĂR MIHAIL IX D DAN BARBILIAN -INFORMATICA OPREA ADRIANA PREMIUL II  
181 VOINOPOL COSMIN IX C DAN BARBILIAN -INFORMATICA CONSTANTINESCU CRISTINA PREMIUL I  
182 MARMANDIU VLAD IX C DAN BARBILIAN -INFORMATICA CONSTANTINESCU CRISTINA PREMIUL III  
183 POPA DAN RAZVAN IX C DAN BARBILIAN -INFORMATICA CONSTANTINESCU CRISTINA MENȚIUNE  
184 RADU ANDREI IX C DAN BARBILIAN -INFORMATICA CONSTANTINESCU CRISTINA MENȚIUNE  
185 MUȘAT PETRU X D DAN BARBILIAN -INFORMATICA GHIORDUNESCU GRAȚIELA PREMIUL I  
186 POPA ANDREEA IOANA X D DAN BARBILIAN -INFORMATICA GHIORDUNESCU GRAȚIELA MENȚIUNE  
187 CIOC ALEX ANDREI X C DAN BARBILIAN -INFORMATICA OPREA ADRIANA PREMIUL I  
188 FLOREA DARIA MIHAELA X C DAN BARBILIAN -INFORMATICA OPREA ADRIANA PREMIUL I  
189 BURCEA RĂZVAN XI A DAN BARBILIAN -INFORMATICA CONSTANTINESCU CRISTINA MENȚIUNE  
190 PISICĂ ALIN GEORGIAN XII C DAN BARBILIAN -INFORMATICA CONSTANTINESCU CRISTINA MENȚIUNE  
191 MUREȘAN ANDREI IX C PROGRAMING DAY FOR HIGH SCHOOL   CONSTANTINESCU CRISTINA MENȚIUNE  
192 CIOC AMALIA GISEL  IX C PROGRAMING DAY FOR HIGH SCHOOL   CONSTANTINESCU CRISTINA MENȚIUNE  
193 MARIN GEORGE ALEXANDRU IX C PROGRAMING DAY FOR HIGH SCHOOL   CONSTANTINESCU CRISTINA MENȚIUNE  
194 RADU ANDREI  IX C PROGRAMING DAY FOR HIGH SCHOOL   CONSTANTINESCU CRISTINA MENȚIUNE  
195 CIOC ALEX ANDREI X C PROGRAMING DAY FOR HIGH SCHOOL   OPREA ADRIANA PREMIUL II  
196 MUȘAT PETRU X C PROGRAMING DAY FOR HIGH SCHOOL   GHIORDUNESCU GRAȚIELA MENȚIUNE  
197 PRUNARU IOANA VI A PROGRAMING DAY FOR HIGH SCHOOL   OPREA ADRIANA MENȚIUNE  
198 DUMITRAȘCU CRISTIANA BIANCA  VII A ED. TEHNOLOGICĂ POȘTOACĂ LUCREȚIA PREMIUL I PARTICPARE  MENȚIUNE
199 BĂLMĂU DRAGOŞ XI C INFOEDUCAŢIE GHIORDUNESCU GRAȚIELA PREMIUL II PARTICIPARE NAȚIONALĂ
200 PANĂ ŞTEFAN XI C INFOEDUCAŢIE GHIORDUNESCU GRAȚIELA PREMIUL II PARTICIPARE NAȚIONALĂ